Пофалби, предлози, прашања и критики - Добредојдени !!!

Go down

Пофалби, предлози, прашања и критики - Добредојдени !!!

Post  pink princess ઇ‍ઉ on Thu Sep 23, 2010 8:32 pm

Тука пишете ни ги сите ваши пофалби, предлози, прашања и критики во врска со форумов! Затоа дали ви се допаѓа форумов или не, што би промениле и што би додале на него. Ги очекувам вашите коментари! Wink
pink princess ઇ‍ઉ
pink princess ઇ‍ઉ
Admin

Posts : 15
Join date : 2010-05-08
Age : 30
Location : Скопје

View user profile

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum